polski english

Galerie

*
*
*
*

8 maja 2014 odbyła się wiosenna edycja Wampiriady na Wydziale Lekarskim w Katowicach. Akcja honorowego krwiodawstwa jest przeprowadzana na naszej uczelni dwa razy w roku przez Oddział Śląsk IFMSA-Poland we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz Niezależnym Zrzeszeniem Studentów. 42 osoby zarejestrowały się do ..

*

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasze spotkania informacyjne SCOPE/SCORE. Zarówno w Katowicach jak i Zabrzu! Było tłumnie :) Jeśli macie nowe pytania, coś jest dla Was niejasne, chcielibyście rozwiać swoje wątpliwości - piszcie śmiało! :) Nasza LEO - Barbara Kamzela oraz LORE - Karol Pałka - czekamy na ..

*
*
*
*

18 listopada 2013 odbyła się jesienna edycja Wampiriady na Wydziale Lekarskim w Katowicach. Akcja honorowego krwiodawstwa jest przeprowadzana na naszej uczelni dwa razy w roku przez Oddział Śląsk IFMSA-Poland we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz Niezależnym Zrzeszeniem Studentów. Ogólnopolski patronat medialny nad ..

*
*
*
*

Do you want to travel abroad? Do you want to do your own research project? Do you want to widen your medical knowledge? SCORE is for you! More info soon! Any questions - please contact your LORE at karol.palka@yahoo.com ..

*
*

  IFMSA-Poland Oddział Śląsk i Samorząd Studencki Wydziału Nauk o Zdrowiu zapraszają! Kiedy: 17-18 kwietnia 2013, w godzinach 10-15 Gdzie: hol główny ŚUM, ul. Medyków 18 hol na parterze Wydziału Nauk o Zdrowiu, ul. Medyków 12 Po raz kolejny we współpracy z Fundacją DKMS Polska będziemy rejestrować nowych potencjalnych dawców komórek ..

Oddział Śląsk Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland wraz z Hospicjum Domowym w Zabrzu pragnie zaprosić Państwa na warsztaty pt. „Umieranie – Ludzka Rzecz”. Mają one na celu przełamanie tabu, które otacza temat śmierci i proces umierania, motywowanie do zainteresowania obszarami medycyny związanymi z pracą z pacjentami ..

*
*
*
*

Are you interested in medical education? Do you want to do something more? Develop yourself?   Join us now!    More info:   Karol Pałka lome@slask.ifmsa.pl ..

*
*
*
*

Kolejna Wampiriada na Śląskim Uniwersytece Medycznym przeszła do historii. 10 grudnia 2012 w ramach cyklicznej akcji honorowego krwiodawstwa 56 studentów oddało 25,201 l krwi! Nasze stoiska były obecne na uczelni i w akademikach. W ramach akcji można było również zapisać się do banku potencjalnych dawców szpiku ..

*
*
*
*

6 grudnia 2012 roku w gmachu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbyła się 4. Charytatywna Gala Świąteczna zorganizowana w ramach projektu „Miś pod Szpitalną Choinkę”. Ogólnopolski projekt „Miś pod szpitalną choinkę” jest realizowany na Śląsku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA- Poland od 2002 roku. W okresie ..

*
*
*
*

14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. Kampania ta, ustanowiona w 1991 roku przez Międzynarodową Federację Diabetologiczną, ma na celu szeroko pojętą prewencję cukrzycy, edukację w kwestii jej przyczyn, objawów, leczenia i powikłań. Cukrzyca stanowi obecnie jedną z najczęstszych niezakaźnych chorób na świecie. Niedostateczna ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Śląsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl