polski english
*

W dniu 4 grudnia 2018r na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Katowicach odbyły się warsztaty z umiejętności komunikacji lekarz-pacjent w ramach Kampanii "Lepszy Start Dla Twojego Dziecka".   Uczestnicy warsztatów mogli dowiedzieć się w jaki sposób rozmawiać z różnymi typami pacjentów, na co zwracać uwagę podczas komunikacji oraz poznać typy zachowań ..

*

W środę 21 listopada na naszej uczelni z okazji nadchodzących Mikołajek odbyła się pierwsza w tym roku akademickim Marzycielska Poczta. Uczestnicy akcji z uśmiechem wykonali śliczne kartki pocztowe i listy dla pięciu podopiecznych fundacji marzycielskapoczta.pl, za co Mikołaj odwdzięczył się słodkim upominkiem Łącznie do dzieci ..

*

17 listopada 2018 roku w Supersam pod patronatem NFZ odbył się finał "Tygodnia zdrowia pod kontrolą" czyli nasza sztandarowa akcja Zdrowie pod Kontrolą IFMSA-Poland ! W trakcie tego dnia 45 wolontariuszy IFMSA-Poland przeprowadziło 610 badań i porad medycznych! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia! To wszystko nie byłoby możliwe, ..

*

W dniu 10.11.2018 cztery członkinie naszego Stowarzyszenia IFMSA Poland- Oddział Śląsk miały przyjemność uczestniczyć w pierwszych urodzinach klubu Stary Młyn Fitness & Gym w Mikołowie. Osoby na codzień dbające o swoje ciało i kondycję przy użyciu maszyn dostępnych na siłowni, dzięki naszej obecności mogły sprawdzić jak funkcjonuje ..

*

15 listopada 2018 roku obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia. Z tej okazji organizujemy akcję w formie stoisk informacyjnych na terenie Katowic. Możecie spotkać nas w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, Bibliotece Śląskiej oraz na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej w Katowicach. Zapraszamy serdecznie do udziału!   Zachęcamy ..

*

We wtorek 6.11.2018 studenci SUM mieli okazję wysłuchać dwóch wykładów w ramach akcji „Medycy dla Afryki – o wolontariacie i nie tylko”. Prelegentkami były lek. Julia Bors oraz Magdalena Wszołek, które opowiedziały o swojej pracy misyjnej w Sudanie oraz na Madagaskarze, przedstawiły sytuację ochrony zdrowia w ..

Sezon spotkań informacyjnych już za nami! Po ogromnych sukcesach w Katowicach i w Zabrzu zachęcamy do zrobienia pierwszego kroku w stronę tych wspaniałych rzeczy (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!) i dołączenia do nas za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej Żeby być na bieżąco zapraszamy do ..

*

To projekt skierowany do osób ubogich i bezdomnych, które na co dzień nie mają dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej. 22 maja 2018r. we współpracy z AMSA i Górnośląskim Towarzystwem Charytatywnym przeprowadziliśmy bezpłatne badania profilaktyczne: ·         glikemii przygodnej ·         ciśnienia tętniczego krwi ·         tętna ·         zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie ·         masy ciała ·         BMI ·         ..

*

Na terenie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w dniu 9 maja odbyła się akcja charytatywna „Operation Tiramisu”. Wraz z EVS i AMSA zorganizowaliśmy konkursy medyczne z nagrodami, grę w mini golfa, gry video i prezentację technologii druku 3D. Rozdawaliśmy także tiramisu! Studenci polsko- i angielskojęzyczni podarowali wiele ubrań, butów, ..

*

21 kwietnia w restauracji Bohema odbyło się wydarzenie "Tell me your food". Było to międzynarodowe spotkanie o tematyce kulinarnej, podczas którego odbył się pokaz chińskiej ceremonii herbacianej oraz degustacja dań kuchni polskiej i zagranicznej. Uczestnicy rozmawiali o zwyczajach kulinarnych panujących w krajach ich pochodzenia, a opowiadane ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Śląsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl