polski english

Praktyki międzynarodowe

Oferty wyjazdów międzynarodowych dla praktykantów.

Kwalifikacja późna - Śląsk
czwartek o 20:49   

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia,

przed Wami formularz aplikacyjny na Praktyki Wakacyjne SCOPE IFMSA-Poland. Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu IFMSA-Poland oraz jego kluczowego dla nas załącznika, czyli Regulaminu SCOPE IFMSA-Poland.

Jeżeli dostarczyłeś/aś do LEO kompletną, wymaganą dokumentację, możesz wypełnić poniższy formularz. Zanim jednak to zrobisz, zaktualizuj swoje dane w profilu na stronie oddziału, a następnie koniecznie zapoznaj się z Exchange Conditions (warunkami wymiany) naszych organizacji partnerskich (pamiętając, że niektóre kraje mają więcej niż jedną organizację), zwracając szczególną uwagę na wymaganą znajomość języków obcych oraz możliwe terminy wyjazdu (jeżeli kontrakt podpisany został na miesiąc lipiec, wyjechać można wyłącznie w miesiącu lipcu).

Przypominam, że w toku kwalifikacji można ubiegać się o wyjazd w ramach tylko jednego Programu Stałego - jednoczesne aplikowanie na Praktyki Wakacyjne SCOPE oraz Wymianę Naukową SCORE jest zabronione i będzie karane zgodnie z punktem 2.1.4 i 2.1.5 Regulaminu SCOPE IFMSA-Poland.

Wypełniając formularz, można wskazać maksymalnie do pięciu krajów z listy ogólnopolskiej, szeregując je od najbardziej do najmniej pożądanego kontraktu. W ramach kwalifikacji ogólnopolskiej późnej nie jest prowadzona kwalifikacja lokalna.

Nieprzekraczalny termin przesłania formularza to 17 grudnia 2017 godz. 23:59 CET.

Podejmując decyzję o aplikowaniu do jakiegoś kraju, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak cena biletu lotniczego, aktualna sytuacja geopolityczna oraz uwarunkowania kulturowe. Przemyślana decyzja pozwoli uniknąć obarczonej konsekwencjami rezygnacji i zmaksymalizuje radość z wyjazdu.

Życzę powodzenia!

Filip Zatyka

Koordynator Narodowy ds. Praktyk Wakacyjnych (NEO-out) / National Exchange Officer for Outgoings (NEO-out)

tel: +48 535 563 965 | e-mail: neo-out@ifmsa.pl

International Federation of Medical Students' Associations - Poland© 2017 IFMSA-Poland Oddział Śląsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl