polski english

Rezygnacje

Rezygnacji można dokonać tylko poprzez dostarczenie LORE wypełnionego Formularza Rezygnacji SCORE (do pobrania poniżej).

Konsekwencje rezygnacji są zależne od terminu jej złożenia oraz od tego czy NORE znajdzie na to miejsce substytucję.

Bez względu na termin złożenia rezygnacji student traci możliwość wyjazdu w danym roku na wymianę zarówno w ramach SCORE jak i SCOPE.

Rezygnacja do 10 dni od ogłoszenia wyników kwalifikacji ogólnopolskiej - student nie traci opłaty kontraktowej i punktów za działaność w IFMSA-Poland oraz ma prawo ubiegać się o wyjazd w następnym roku.

Rezygnacja powyżej 10 dni, ale do 2 miesięcy przed planowanym wyjazdem - student traci opłatę kontraktową oraz punkty zależnie od tego czy NORE znajdzie substytucję:

  • w przypadku znalezienia substytucji - student traci połowę punktów oraz ma możliwość aplikacji na wyjazd w następnym roku
  • w przypadku nie znalezienia substytucji - student traci wszystkie punkty oraz możliwość aplikacji na wyjazd w następnym roku

Rezygnacja na mniej niż 2 miesiące przed planowanym wyjazdem - student traci wszystkie punkty oraz możliwość ubiegania się o wyjazd w następnym roku (zarówno ze SCORE jak i SCOPE).

Więcej na temat rezygnacji znajdziesz w punkcie 13 Regulaminu SCORE.

 

Ponieważ konsekwencje rezygnacji są zarówno finansowe, punktowe jak i ogarniczające wyjazd w kolejnej kwalifikacji podkreślam i proszę o przemyślane aplikowanie na wymianę.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Śląsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl