polski english

Tramwaj zwany pożądaniem

Tramwaj zwany pożądaniem

Idąc na imprezę myślimy raczej o tym, czy buty pasują nam do koszulki, a koszulka do fryzury, niż o konsekwencjach ewentualnych miłosnych eskapad.

Wbrew krążącym stereotypom, problem HIV/AIDS uderza w coraz młodsze grupy wiekowe i ludzi heteroseksualnych, czemu niezaprzeczalnie sprzyja nieznajomość ABC profilaktyki (abstynencja, bycie wiernym, prezerwatywy). Z myślą o młodych, pięknych i nieświadomych, IFMSA-Poland, wynajmuje specjalny tramwaj (w przypadku oddziału Śląsk jest to autobus), który rozwozi imprezowiczów po klubach w całym mieście, którym towarzyszyć będą, oprócz najlepszych DJów - edukatorzy uzbrojeni w ulotki i prezerwatywy.

Po co obniżać temperaturę uczuć, skoro można podnieść poziom świadomości i kochać bezpiecznie?

 

W 2016r udało nam się dwukrotnie wyruszyć "Tramwajem" na ulicę Katowic. Po raz pierwszy w maju, w połączeniu sił z Juwenaliami Śląskimi 21 maja zorganizowaliśmy najlepszy transport na Dolinę Trzech Stawów! Kolejny Tramwajo-autobus ruszył 14 października i w jesienny wieczór woził Was i nas na ulicę Mariacką oraz do Klubu Pomarańcza. Ogrom gadżetów, ulotek i prezerwatyw został rozdany a my jesteśmy zwarci i gotowi do przygotowania kolejnej edycji jednej z najgłosniejszych akcji!

 


Koordynator Lokalny Projektu 2017/2018: 

Prosimy o kontakt z LORA: Łukasz Moczała

Tel. +48 602 437 649

e-mail: lora@slask.ifmsa.pl

 
*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Śląsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl