polski english

Warsztaty EKG

Warsztaty EKG

Trójkąt Einthovena? Wskaźnik Sokolova? Coś świta, gdzieś dzwoni... Ale to wszystko jakby przez mgłę? Jeśli tak, to właśnie te warsztaty są dla Ciebie!

Interpretacja EKG jest nieodłączną częścią zawodu lekarza, dla wielu z nas jednak wydaje się być zaklęciem zapisanym w nieznanym języku na papierze milimetrowym. Nic bardziej mylnego!

Warsztaty EKG mają na celu przybliżenie zasad analizy zapisu elektrokardiograficznego, ukazanie najczęściej występujących dysfunkcji mięśnia sercowego, wskazanie i nauczenie kryteriów ich rozpoznawania.

Każdy z nas, niezależnie od wybranej specjalizacji będzie miał w przyszłości styczność z zapisem EKG. Dzięki warsztatom możemy podnieść poziom naszej wiedzy, udoskonalić dotychczasowe umiejętności.

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych w dziedzinie kardiologii. Czas trwania kursu to ok. 2h, na koniec każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i samodzielnej interpretacji zapisu EKG. Ćwiczenie czyni mistrza - zapraszamy!
 

Lokalny Koordynator Projektu w Zabrzu:

Kinga Łowicka

e-mail:lowickakinga27@gmail.com

tel.: 509 668 570

 

 

Lokalni Koordynatorzy Projektu w Katowicach:

Roksana Stankowska

e-mail: roksana.stankowska@gmail.com

tel.: 795 721 620

 

Krzysztof Kuźniar

e-mail: kuzniark@interia.pl

 

tel.: 791 083 701

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Śląsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl