Środa
W dniu 28.05.2025 odbyły się w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Warsztaty Badania Neurologicznego w sali 220 w ramach programu SCOME dla 22 studentów. Część warsztatowa trwała od godziny 16:00 do 18:30. W tym czasie uczestnicy wysłuchali prelekcji na temat podstawowego badania neurologicznego, która prowadziła Pani Doktor neurolog Agnieszka Machowska-Majchrzak. Następnie odbyła się część praktyczna w trakcie, której nastąpił instruktaż poszczególnych elementów badania, a następnie studenci mogli przećwiczyć nauczone odruchy w praktyce pod okiem wolontariuszy. Warsztaty zakończyły się podsumowującym Kahootem.
CDISM, Medyków 8B, Katowice, sala 220