Poniedziałek
W ramach projektu ,,Kostek z klasą" przeprowadzone zostały zajęcia z zakresu profilaktyki zdrowotnej i dbania o kości i zęby. Lekcje były przeprowadzone w Szkole Podstawowej nr 21 w Katowicach w godzinach 9.50-12.35 (3 klasy), Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, jak dbać o kości, jak poprawnie siedzieć, prawidłowo myć zęby oraz jak spakować plecak, tak żeby był dostosowany do ich wagi i wzrostu. Zajęcia zostały przeprowadzone stacjonarnie.
ul. Mieczyków 1a katowice